Erotske priče, incest priče

istinite seks priče

Upoznavanje Srbija

Mokar do kože

gej oralni seks

Imao sam 19 godina. Tog prohladnog jesenjeg dana je bilo oblačno vrijeme, ali se je u jednom trenutku naglo spustio pljusak. Nisam imao kišobran i u trenu sam bio mokar do kože. Skrovište sam našao u ulazu nebodera. Bilo mi je toliko hladno da sam se sav tresao. Ljudi su izlazili i ulazili. Jednom trenutku je stigao on, vraćajući se s posla i ponudio mi pomoći.
-„Dobar dan mladiću. Hladno?“, upitao me je primijetivši kako se tresem.
-„Dobar dan, a da. Sav sam mokar.“, odgovorio sam.
-„Dođi kod mene da se ne prehladiš.“, rekao je odlučno.
Prihvatio sam poziv. Došli smo u njegov topli stan s centralnim grijanjem.
-„Izvoli ogrtač. Skini si odjeću pa ćemo je staviti na radijatore da se osuši. Skuhat ću ti i čaj, ok?“, rekao je.
Prihvatio sam i čaj i ogrtač. Dok sam se skidao u otvorenoj kupaonici, donio mi je papuče.
-„Možda da se istuširaš u toploj vodi da se zgriješ?“, predložio je.

Prihvatio sam to i ušao u kadu. Nisam htio vikati pa sam otišao do dnevne da ga pitam koji šampon smijem koristit. Kad sam stigao u dnevnu, on je stajao kraj radijatora. Njušio je moje slim gaće i trljao se po međunožju. Istuširao sam se i vratio u dnevni gdje me je čekala šalica kamilice. Rekao mi je da se opustim te da se ide i on istuširati. Kroz glavu mi je prolazila slika njega kako se trlja dok njuši moje gaće. Javila mi se želja za seksom. On je bio u ranim 40ima s lijepim tijelom. Dok se je tuširao ja sam isprobavao poze i pozicije zamišljajući da mu pušim kitu. Kad se je vratio, sjedio sam na kauču kao kad me je i ostavio ispijajući topli čaj. Na njegovim boksericama su se isticali obrisi njegove spuštene alatke. Razgovarali smo o raznim temama, ali seks nismo dirali. Kad sam popio čaj, ponudio mi je pivo pa smo obojica pili pivo. Ja sam sjedio gol u ogrtaču, a on je na sebi imao samo bokserice. Opustio sam se i krenuo u akciju.

Pročitajte i ...  Prvi put sa mladim momkom

-„Nego, kako ti se mogu odužiti na ovome?“, pitao sam.
-„Mah nikako, sitnica, drago mi je da sam pomogao.“, odgovorio je.
-„Znam, ali svejedno. Ovo je jako lijepa gesta. Samo reci.“, rekao sam.
-„Pa znaš, hmm, želio bih uživati u pogledu pa ako možeš skinuti ogrtač.“, rekao je sramežljivo.
-„Ahaa, ok, nema problema.“, rekao sam i skinuo ogrtač.
-„Imaš lijepo tijelo. Koliko kila imaš?“, pitao je.
-„72 i 183 cm“, odgovorio sam.
-„Predivno.“, rekao je.

gej oralni seksOtišao sam do radijatora da okrenem odjeću. Bacio sam pogled na njega, a on je lagano navlačio kitu. U trenu se digla i moja i to je bila točka s koje nema nazad. Uzeo sam gaće i stavio ih preko moje kite. Prišao sam i nježno ih spustio na njegovo lice. Njušio ih je i svukao bokserice do koljena. Ja sam mu ih svukao do kraja i kleknuo između njegovih nogu. Uhvatio sam mu kurac, napravio jedan dugački liz od jaja do vrha glavića, a onda ga stavio u usta. Uživao je uzdišući. A ja sam od nježnog počeo se sve više nabijati na njega.
-„Želim te polizat.“, izrazio je želju.
Ustao sam i okrenuo mu guzu. Mijesio mi je guzove i lizao rupicu.
-„Mmm, kako dobra guza.“, uživao je stiščući guzove.
Ustao je da mu pušim, a ja sam sjedio na svojim petama. Stavio je glavić na moj jezik i uzeo bocu piva. Pivo se je s njegovog glavića slijevalo u moja usta. Uhvatio mi je glavu s obje ruke i krenuo me tucat u usta. Probudila se je zvijer u njemu. Jebao me je u usta, gurao jaja. Uživao sam u svakom trenutku njegovog mirisnog kurca.
-„Voliš kurac.“, ne znam da li je bilo pitanje ili konstatacija.
-„Volim“, odgovorio sam gušeći se od kurca.
Stavio mi je ruke na svoje bradavice, jednom rukom mi je pridržavao glavu i pokretima kukova mi ga nabijao u usta.
-„Želiš da svršim?“, pitao me dok me je jebao u usta.
-„Daa“, izgovorio sam i ponovno ga primio u usta.
-„Gdje?“, pitao je.
-„Gdje god želiš“, odgovorio sam nevino.
-„Može u usta?“, pitao je.
-„Kad već pitaš, onda ne.“, odgovorio sam.
-„Nego? Po licu?“, pitao je.

Pročitajte i ...  Ljeto 2009. (2. dio)

Nisam mu ništa odgovorio već sam mu se nasmiješio i namignuo.
Nabijao se je u mene jače i jače i znao sam da je pri kraju. izvadio ga je iz usta.
-„Drkaj mi ga, svršit ću.“, rekao je.
Drkao sam mu kurac lizajući mu vrh glavića.
„Aaaaahhhh, uhhhh, aaaahhh, mmmmm“ svršavao je, a ja sam ga sam usmjerio prema ustima. Mlazovi su špricali po obrazima, usnama, jeziku, stavio sam ga u usta i posljednji mlaz mi je uletio u grlo. Posisao sam ga, a on mi je gladio glavu.
-„Hvala ti na ovome.“, rekao je vidno zadovoljan.
-„Hvala tebi“, rekao sam još uvijek željan kurca jer nisam završio.
Otišao sam u kupaonicu da se umijem i vratio nazad.

-„Hvala ti na još jednom. Predivan si.“, rekao je.
-„Nemoj mi se zahvaljivat na ovome, ovo mi je bilo najlakše za učiniti“, rekao sam.
-„A šta bi bilo teže? Haha“, pitao je.
-„Da sam se morao očistit i primiti ga u dupe.“, odgovorio sam.
-„A ne bi htio?“, pitao je.
-„A naravno da bih htio, ali možemo to drugi put ako si za?“, odgovorio sam.
-„Naravno, htio bih ja i kasnije. Ne moraš nikamo ni ići, možeš tu ostat.“, odgovorio je.
-„A da? Htio bi me za večeru?“, odgovorio sam kroz smijeh.
-„I za večeru i doručak i ručak.“, rekao je.
-„Ma daj ne pretjeruj.“, uzvratio sam.
-„Želio bih se maziti i ljubiti s tobom.“, rekao je.
-„Htio bi ti mene jebat hahaha“, uzvraćam i nastavljam „ostavit ću ti gaćice pa ću doći po njih.“
-„Kada?“, pitao je.
-„Prekosutra (subota), samo reci vrijeme“, odgovorio sam.
Zakazali smo subotu koja je „trajala“ do nedjeljne večeri, a naši su se susreti protegnuli sve do moje 23. godine.

Koliko vam se svidela ova Priča?

Klikni na Lajk i oceni priču!

Prosečna Ocena / 5. Broj ocena

Priča još uvek Nije ocenjena! Budi Prvi koji će je Oceniti.

Please complete the required fields.




Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Don`t copy text!