Godiste: 1977
Zanimanje: Domacica
Grad: Nis
Opis: Udata, muz je pekar, radi uglavnom u toku noci, a tada mi najvise drustvo treba.. ponekad skoknem do njega, u pokusaju da ga iznenadim dobrim seksom, ali on previse postuje pravila, I nikad nije zeleo to na poslu.. kada se vrati umoran je, I ne zeli nista, samo spava.. mlada sam, zeljna seksa, dodira, bezobrazluka.. zeljna saznanja da sam nekome privlacna.. zato I jesam ovde, da cujem misljenja drugih, sta misle o mom telu, jesam li dovoljno privlacna, ili je problem u meni?
Važi samo za Srbiju. Pozivi su mogući iz fiksne telefonije Srbije i mobilne mreže MTS-064,065 i 066 i Vip mreza 060 i 061.
Nisam glupa cura. Podcijenjena ali samo dok nisam sama s tobom. Ljudi me vide i…
Nikolina – Menadžer prodaje, tehnologija. Žena sedi gola u hotelskoj sobi. Jutro je i sunčeva…
Leto mi je omiljeno godišnje doba – tada živnem puštam vetru da mi mrsi kosu…
Fakultet je bio završen. Pravi svet nije bio tako strašan kao što je Dajana zamišljala,…
U svetu strasti i intimnosti, pronalaženje savršenih seks poza može transformisati svaki susret u nezaboravan…
Moj fetis: hardcore, anal, veliki kurac. Moje mane: opterecena sexom :P Moje vrline: opterecena sexom!…
Ova veb lokacija koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavićemo da ste dobro s tim, ali možete odustati ako želite.