Erotske priče, incest priče

istinite seks priče

Vrela aktivna trans drolja

napaljena kučka transica koja je aktivna

napaljena kučka transica koja je aktivnaMoje slike govore hiljadu reci.. ne poznajem granice.. volim male uplasene pasivne kuckice koje glume nevinost a zapravo im kurac viri iz ociju.. nemilosrdna sam i nemam nameru da stanem.. samo ozbiljni 18+!

KONTAKT:

Hajde da se dopisujemo? Pošalji mi SMS!


Ukucaj u telefon HEJ TRANDZICA Poruku koju želiš i pošalji na broj 6292

Chat je virtualno-zabavnog karaktera. Cena SMS-a - A1: 51,48din, TELENOR: 51,99din, TELEKOM: 51,60din. Ukoliko ne želite više da primate sms poruke od dama prijavljenih na ovom sajtu, ukucajte u sms poruci STOP HEJ i pošaljite na broj 6292. Reklamacije na broj 064/045-41-42 MediaSMS
Pružalac usluge Dopler d.o.o., Bulevar Mihajla Pupina 6/16, Novi Beograd, tel. za reklamacije: 011/214-3050


Moje droljaste SLIKE kliknite OVDE!

Pozivi Adminku i pričaj sa njom 😉
0906/444-808 – lokal 5 kada se javi ljubazna sekretarica trazi Administratorka i javiću ti se
Važi samo za Srbiju. Pozivi su mogući iz fiksne telefonije Srbije i mobilne mreže MTS-064,065 i 066 i A1 mreza 060 i 061.

Koliko vam se svidela ova Priča?

Klikni na Lajk i oceni priču!

Prosečna Ocena / 5. Broj ocena

Priča još uvek Nije ocenjena! Budi Prvi koji će je Oceniti.

Please complete the required fields.




Pročitajte i ...  Nada

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pozivi Adminku i pričaj sa njom ;)

0906/444-808 – lokal 5 kada se javi ljubazna sekretarica trazi Administratorka i javiću ti se

Važi samo za Srbiju. Pozivi su mogući iz fiksne telefonije Srbije i mobilne mreže MTS-064,065 i 066 i A1 mreza 060 i 061.

Don`t copy text!